• 01

  Shërbimi i personalizuar

  Ne jemi prodhues me ekip profesional projektuesi dhe punëtorë të kualifikuar.Ne mund të personalizojmë llambadarët sipas kërkesave të veçanta të klientëve.

 • 02

  Sigurimi i cilësisë

  Komponentët elektrikë janë të certifikuar me CE/UL/SAA.Çdo pajisje ndriçimi inspektohet me kujdes nga një punonjës profesionist i QC-së përpara dorëzimit.

 • 03

  Garanci pas shitjes

  Me një garanci 5-vjeçare dhe shërbim falas për zëvendësimin e pjesëve, mund t'i blini pajisjet e ndriçimit me qetësi.

 • 04

  Përvojë e pasur

  Ne kemi 15 vjet përvojë në prodhimin e llambadarëve dhe kemi përshtatur pajisje ndriçimi për mijëra projekte në mbarë botën.

avantazhet-img

Koleksionet e veçuara

Prezantimi i Kompanisë

Showsun Lighting u krijua në 2011 në Zhongshan City.Ne projektojmë, prodhojmë dhe shesim të gjitha llojet e ndriçuesve dekorativë të brendshëm si llambadarë, llamba muri, llamba tavoline dhe llamba dyshemeje.
Ne kemi fabrikën tonë dhe departamentin e R & D.Ne mund të bëjmë llambadarë dhe ndriçues të tjerë dekorativë sipas kërkesave të veçanta të klientëve.Me kalimin e viteve ne kemi përshtatur pajisje ndriçimi për mijëra projekte në mbarë botën, si sallat e banketeve, lobet e hoteleve, restorantet, kazinotë, sallonet, vilat, qendrat tregtare, xhamitë, tempujt etj.
Produktet tona eksportohen në vendet globale.Tregjet kryesore të eksportit janë Amerika e Veriut, Evropa dhe Australia.Të gjitha pajisjet e ndriçimit janë në përputhje me standardet ndërkombëtare.Pjesët elektrike janë të certifikuara me CE, UL dhe SAA.

rreth-img

Ne jemi fokusuar në pajisje ndriçimi me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer që nga themelimi ynë.Ne besojmë se këto dy janë çelësat që e bëjnë një kompani të zgjasë gjatë.Të gjitha produktet tona janë të pajisura me 5 vjet garanci dhe garanci falas për zëvendësimin e pjesëve për t'i bërë njerëzit të kënaqur me blerjen.

Personalizimi i ndriçimit

Zbuloni opsionet tona të personalizimit.Ne do të krijojmë një llambadar që është vërtet i juaji.

personalizimi

Projektet e ndriçimit

 • Lochside House Hotel, MB

  Lochside House Hotel, MB

  Ky llambadar i madh me tre pjesë është bërë me porosi sipas madhësisë bazuar në një version të vogël në broshurën tonë.Dizajni është modem dhe elegant, shumë popullor për sallat e banketeve.

 • Shtëpi private, Australi

  Shtëpi private, Australi

  Llambadari i madh kristal i montuar në rrafsh është një zgjedhje shumë e mirë për hapësirën me cilindra të ulët, por njëkohësisht edhe ndjesi mahnitëse.

 • Salla e Dasmave, Brazil

  Salla e Dasmave, Brazil

  Llambadari kristali Maria Theresa është gjithmonë në modë për sallat e dasmave.Krahët e tij elegantë dhe zinxhirët e kristaltë me shkëlqim krijojnë një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme për dasmën.

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.