• 01

  Прилагодена услуга

  Ние сме производител со професионален дизајнерски тим и квалификувани работници.Ние можеме да ги прилагодиме лустерите според посебните барања на клиентите.

 • 02

  Обезбедување квалитет

  Електричните компоненти се сертифицирани со CE/UL/SAA.Секој уред за осветлување е внимателно проверен од професионален работник за КК пред испораката.

 • 03

  Гаранција по продажбата

  Со 5-годишна гаранција и бесплатен сервис за замена на делови, можете да ги купите светлечките тела со мир на умот.

 • 04

  Богато искуство

  Имаме 15-годишно искуство во производство на лустери и имаме приспособени уреди за осветлување за илјадници проекти ширум светот.

предности-img

Истакнати колекции

Вовед во компанијата

Showsun Lighting е основан во 2011 година во градот Zhongshan.Дизајнираме, произведуваме и продаваме секаков вид на внатрешни украсни светилки како лустери, ѕидни скали, столни ламби и подни светилки.
Имаме сопствена фабрика и оддел за истражување и развој.Можеме да направиме лустери и други украсни светилки според посебните барања на клиентите.Со текот на годините имаме приспособени светлосни тела за илјадници проекти ширум светот, како што се сали за банкет, хотелски лоби, ресторани, казина, салони, вили, трговски центри, џамии, храмови итн.
Нашите производи се извезуваат во светските земји.Главните извозни пазари се Северна Америка, Европа и Австралија.Сите уреди за осветлување се во согласност со меѓународните стандарди.Електричните делови се сертифицирани со CE, UL и SAA.

за-имг

Од нашето основање се фокусираме на висококвалитетни уреди за осветлување и одлична услуга.Ние веруваме дека овие две се клучевите што прават една компанија да трае долго.Сите наши производи се обезбедени со гаранција од 5 години и бесплатна гаранција за замена на делови за да ги направи луѓето удобно со купувањето.

Приспособување на осветлување

Откријте ги нашите опции за прилагодување.Ќе создадеме лустер кој е навистина ваш.

приспособување

Проекти за осветлување

 • Хотел Лохсајд Хаус, Велика Британија

  Хотел Лохсајд Хаус, Велика Британија

  Овој голем лустер со три делови е изработен по големина според мала верзија во нашата брошура.Дизајнот е модем и елегантен, многу популарен за банкет сали.

 • Приватна куќа, Австралија

  Приватна куќа, Австралија

  Големиот кристален лустер, монтиран во пламен, е многу добар избор за просторот со ниски цилинзи, а истовремено има прекрасни чувства.

 • Сала за венчавки, Бразил

  Сала за венчавки, Бразил

  Кристалниот лустер Марија Тереза ​​е секогаш модерен за свадбените сали.Неговите елегантни краци и сјајни кристални синџири создаваат топла и пријатна атмосфера за свадбата.

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја.